Wersje językowe
Waluty
Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskasz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Sklep pozwala na wybór przesyłki do Klienta:

 -  za pośrednictwem kuriera Apaczki

-   odbiór osobisty w nowej lokalizacji firmy Carbon Fox Sp. z o.o. Rajkowo 13F, 72-005 Rajkowo - płatność TYLKO gotówką 

 

 Koszty dostawy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w zależności od wyboru formy płatności i ilości zamawianego towaru, wynoszą:

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
do 5 kg 15,00 zł 19,00 zł
5 - 10 kg 20,00 zł 24,00 zł
10 - 20 25,00 zł 29,00 zł
powyżej 20 kg 30,00 zł 34,00 zł
 
 
W przypadku wysyłek międzynarodowych, koszt dostawy ustalany jest indywidualnie z Klientem. Przesyłki są wysyłane za pośrednictwem kuriera Apaczki.
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-7 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
W przypadku wyboru płatności w formie przelewu na rachunek bankowy, płatności elektronicznej lub płatności kartą płatniczą czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia opłacenia należności oraz po przesłaniu Klientowi przez Sklep potwierdzenia przyjęcia zamówienia.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl